- Školský rok 2023/2024
- Školský rok 2022/2023
- Školský rok 2021/2022
- Školský rok 2020/2021
- Školský rok 2019/2020
- Školský rok 2018/2019
- Šk. rok 2017/2018
- Šk. rok 2016/2017
- ŠK. rok 2015/2016
- ŠK. rok 2014/2015
- ŠK. rok 2013/2014
- ŠK. rok 2012/2013
- ŠK. rok 2010/2011
- Šk. rok 2009/2010
- Šk. rok 2008/2009
- Šk. rok 2007/2008
- Šk. rok 2006/2007
- Šk. rok 2005/2006
Školský rok 2023/2024
Technická olzpiádaÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V SÚŤAŽIACH
Názov súťaže Meno a priezvisko.C
žiaka
Trieda Obvodové
kolo
Krajské
kolo
Národné
kolo
Zodpovedný
pedagóg
Čítačka s písačkou
-výtvarná a literárna časť
Oliver Andreji
Viktor Záhorák
Sofia Gajdošová
Juliana Lacká
Alex Cabovský
Natália Adamčíková
Liana Kukurucová
4.A
4.B
6.B
5.A
5.A
9.C
8.B
3.miesto
2.miesto
1.miesto
1. miesto
1.miesto
1.miesto
špeciálna cena
3.miesto
p.Lacká
p.Bančanská
p.Mihoková
p.Bančanská
p.Bančanská
p. Šustová
p.Mihoková
Hodžov novinový článok Olívia Gyӧriová
Veronika Tirpáková
Natália Adamčíková
8.C
8.B
9.C
zlaté pásmo 3.miesto
zlaté pásmo
zlaté pásmo
p. Diliková
p.Mihoková
p. Šustová
Včela 2023 Šimon Veliký 3.C 2.miesto p.Dargajová Makovická struna Štefanovová Viktória 7.A p.Jevčáková Technická olympiáda Tomáš Pivovar
Šimon Ivan8.C
8.B
2.miesto p.Mihóková Komiksiáda Magdaléna Štefanová
Klára Jakubčinová
Ema Pľutová
Nina Nandzamová
6.B
6.B
9.D
3.B
čestné uznanie
čestné uznanie
3.miesto
p. Mihoková
p.Šustová
p.Baschierová
Olympiáda zo SJL Miriam Gajdošová 9.A 4.miesto p.Kolesárová Ruské slovo Viktória Štefanovová
Minika Garlathyová
7.A
9.B
1.miesto
1.miesto
1.miesto
2.miesto
p.Haľková WOCABEE ( jazykový šampionát( 5.D II.skupina 1. miesto p. Jevčáková Makovická struna Viktória Štefanovová 7.A zlaté pásmo p.Jevčáková Spevy môjho rodu Viktória Štefanovová 7.A zlaté pásmo p. Jevčáková Šaliansky Maťko Ján Kaščák 3.B 2.miesto p.Baschierová MISIA 89 Veronika Tirpáková 8.B ocenená práca p. A Mihoková Talenty 2024 Dorotka Chanáthová
Ella Veliká
Viktória Štefanovová
Olívia Frančíková
3.A
5.C
7.A
6.C
finalisti p.Chanáthová
p.Jevčáková
p.Jevčáková
Biblická olympiáda RKN Stanislava Kovaľová
Lucia Zeleňáková
Lea Doležalová
9.B
9.B
9.A
2.miesto p. Mihoková Lesná zver očami detí Kristína Schriffelová
Marek Babjak
2.C
4.D
1. miesto
2.miesto
p.Baková
p.Grajcárová