• Informatika

• Krúžky

• V minulom školskom roku pracovalo v našej škole mnoho rôznorodých krúžkov. Zapojili sa do nich žiaci všetkých ročníkov. Viac krúžkov bolo takých, v ktorých mali žiaci možnosť využiť svoje vedomostí a zručností v oblasti využívania moderných technológií a počítačov. Jeden z nich viedoli učiteľia informatiky Ing. Stanislav Petro a učiteľka Mgr. Anna Tomčíková. Vďaka týmto krúžkom v poobedňajších až večerných hodinách sa dokázali žiaci pripraviť na rôzne počítačové súťaže (Ibobor, Vševedko, iné).V tomto školskom roku si môžu žiaci vybrať z niekoľkých rôznych počítačových krúžkov. Veríme, že zo strany žiakov bude záujem aj o počítačový krúžok pod vedením Ing. Stanislava Petra a Mgr. Anna Tomčíková, ktorý žiakom pomôže pri rozvíjaní algoritmického myslenia a pri tvorbe zaujímavých programov, web stránok, ale aj pri zabave a to hrania hier ale aj skladanie stavebnic Lego Mindstorms Nxt2 a EV3.

Ponuka krúžkov z informatiky  v šk. roku 2016 / 2017

počítačový kružok 1. stupeň (internet, hry, programovanie robotov)  (vedúci krúžku: Ing.Stanislav Petro)

počítačový kružok 2. stupeň (internet, hry, programovanie robotov)  (vedúci krúžku: Ing.Stanislav Petro)

Ponuka krúžkov z informatiky  v šk. roku 2015 / 2016